O Kancelarii

Adwokat Marzena Młocicka ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim. Podczas studiów aktywnie działała w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA (w tym na stanowisku Wiceprezesa ds. Seminariów i Konferencji) oraz współpracowała ze szczecińskimi kancelariami. Zdobyta w tym czasie wiedza pozwoliła na rozpoczęcie aplikacji adwokackiej i kontynuowanie nauki zawodu. W kolejnych latach intensywnie poszerzała umiejętności i zdobywała doświadczenie niezbędne do wykonywania wymarzonej profesji.

W 2019 r., kontynuując zainteresowania, które przejawiała już w trakcie studiów, rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Oddechem od nieustannego podnoszenia kwalifikacji są dla niej podróże; niezmiennie numerem jeden na liście destynacji pozostają Włochy. Kocha muzykę – jeszcze podczas studiów ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Szczecinie w klasie saksofonu, a obecnie pasję realizuje biernie, jako słuchacz przeróżnych brzmień.